III NIEDZIELA WIELKANOCY (18.04.2021)

  1. Dziś przypada V Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Zachęcamy wszystkich, by dziś sięgnąć po Ewangelię wg św. Marka i w domu (osobiście lub z rodziną) przeczytać, chociaż większy jej fragment. W naszym kościele uroczyste czytanie Ewangelii Markowej przez przedstawicieli ruchów działających w naszej parafii rozpocznie się po Mszy Św. o godz. 12.00. Zachęcamy do przybycia i wsłuchania się w treść Ewangelii bądź też włączenia się w transmisję internetową (link na stronie www).
    • Ofiary składane na tacę przeznaczone są na Metropolitalne Seminarium duchowne w Lublinie.
  2. Jeszcze tylko w tym i następnym tygodniu można skorzystać z pomocy p. księgowych w rozliczeniu zaznania podatkowego. Zapraszamy w środę i sobotę od godz. 16.00 do 17.00.
  3. Za tydzień wypada ostatnia niedziela kwietnia. Ofiary składane na tacę przeznaczymy na prace inwestycyjne w kościele.
  4. Na stronie internetowej możemy zobaczyć wstępne propozycje docelowego wystroju prezbiterium naszego kościoła. Ostateczny wygląd uzależniony będzie od możliwości wykonania np. rzeźby Św. Rodziny, czy też koloru kamienia, który zostanie użyty w prezbiterium. Nie mniej jednak zachęcam do zobaczenia przygotowanego projektu.
  5. Są nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Zachęcamy do czytania.
  6. Intencje Mszy Św. są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
  7. Polećmy Bogu wszystkich zmarłych z naszych rodzin. W minionym tygodniu pożegnaliśmy †Stanisława Gierczaka i †Janusza Daszuka, a jutro pogrzeb †Janusza Nowickiego.
2021-04-17T14:42:44+00:00