V NIEDZIELA ZWYKŁA (4.02.2024)

 1. Dziś o godz. 12.00 Msza Św. w intencji objętych Różańcem Rodzin.
 2. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada światowy Dzień Chorego. Modlić się będziemy za wszystkich chorych i cierpiących szczególnie na Mszy św. o godz. 17.00, która połączona bęzie z udzielaniem sakramentu chorych.
 3. Od przyszłej też niedzieli rozpoczynamy cykl konferencji przygotowujących do sakramentu małżeństwa dla tych par, które planują ślub w tym roku. Zapraszamy na godz. 16.00 do salki na plebanii.
 4. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych nasi ministranci i lektorzy będą rozprowadzać zdrapki wielkopostne. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na realizację celów formacyjnych naszej Liturgicznej Służby Ołtarza.
 5. Tak jak w latach ubiegłych możemy odpisać 1,5% podatku na rzecz naszej organizacji pożytku publicznego „Nasza Rodzina”. Dochód z tego odpisu przeznaczony jest statutowo na dokończenie budowy naszego kościoła. Od 15 lutego będzie można złożyć rozliczenie lub skorzystać z rozliczenia wstępnie przygotowanego przez US (dot. to składających PIT 37 i PIT 38). Jeśli w minionym roku przekazywaliśmy 1,5% Naszej Rodzinie system automatycznie przekaże nam i w tym roku. Jeśli nie, możemy to uczynić wskazując nr KRS w odpowiedniej rubryce. Od marca p. księgowe pomogą nam rozliczyć PIT. Przez te 1,5% swojego podatku, nic nie tracąc, możemy wspomóc swój kościół
  w dokończeniu jego budowy. Czekają nas prace przy ociepleniu elewacji, a są one kosztowne. Dziękujmy za każdą wpłatę.
 6. W kościele możemy zobaczyć wystawę plastyczną pt. „Pismo Święte Księgą Życia”  przygotowaną przez p. Jolantę Świderską.
 7. Są nowe numery Gościa Niedzielnego i NIEDZIELI. Zachęcamy do czytania.
 8. Intencje Mszy Św. i zapowiedzi są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 9. Polećmy Bogu wszystkich zmarłych z naszych rodzin.
2024-02-03T16:21:56+00:00