XI NIEDZIELA ZWYKŁA (13.06.2021)

Zgodnie z zarządzeniem ministerstwa zdrowia w kościele naszym od dziś może być zajęta połowa miejsc nie licząc zaszczepionych. Oznacza to zniesienie limitu przebywających jednocześnie w naszym kościele. Jednocześnie od przyszłej niedzieli została zdjęta dyspensa od uczestnictwa we Mszy Św. w niedziele
i uroczystości. Zapraszamy więc już wszystkich do normalnego udziału w liturgii.

 1. Dziś:
  • 13 dzień czerwca, o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się Mszą św., a zakończy procesją. Przynieśmy świece.
  • Na Mszy Św. o godz. 12.00 Rocznica I Komunii Św. dzieci z klas IV.
 2. W przyszłą niedzielę:
  • O godz. 12.00 Uroczystość I Komunii Świętej. W związku z tym nabożeństwo pokutne dla dzieci oraz ich bliskich w sobotę o godz. 10.00, a potem przygotowanie kościoła do uroczystości.
  • Z tej racji, w przyszłą niedzielę, Msza św. w int. dzieci polecanych w Różańcu Rodziców będzie wyjątkowo o godz. 10.30.
 3. W czwartek, 24 czerwca, o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. zbiorową za zmarłych Janów i Janiny. Można zgłaszać swoich zmarłych do tej Mszy.
 4. Zapłaciłem za projekt wystroju prezbiterium a także zaliczkę na rzeźbę w prezbiterium. Rzeźba Świętej Rodziny wysokości 4,5 m będzie kosztować nas 120 tys. zł.
 5. Zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymce rowerowej w dniach 2-10 lipca z Chełma do Częstochowy. Zapisy prowadzone są przez formularz internetowy dostępny na profilu facebookowym Chełmskiej Grupy Rowerowej oraz Chełmskich Pielgrzymek Rowerowych. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 6. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zachęca do zapoznania się z ofertą Dziennego Domu Senior.+, który oferuje spotkania z muzyką i sztuką, zajęciami ruchowymi i innymi formami spędzania czasu. Szczegóły na plakacie.
 7. Są nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Zachęcamy do czytania.
 8. Intencje Mszy Św. i zapowiedzi są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 9. Na zakończenie polećmy Bogu wszystkich naszych zmarłych.  
2021-06-12T12:19:07+00:00