XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (7.07.2019)

 1. W sobotę przypada 13 dzień lipca. Zapraszamy o godz. 17.00 na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie z procesją. Na procesję przynieśmy świece.
 2. W kościele możemy obejrzeć wystawę prac dzieci przygotowaną przez
  p.Jolantę Świderską pt.: Misje – Gabon, gdzie pracuje nasz rodak o. Grzegorz.
 3. W środę, 10 lipca, zostaną odebrane z naszej parafii elektrośmieci. Pozyskane w ten sposób środki zostaną przekazane naszym misjonarzom. Jeśli ktoś ma zużyte, stare artykuły AGD, elektronarzędzia, telefony, ładowarki, komputery itp. może przynieść je i złożyć do wtorku pod naszą dzwonnicą.
 4. Jak zawsze, 1 sierpnia, wyruszy z Chełma kolejna – 41 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii parafialnej. Można także włączyć się w pielgrzymowanie przez tzw. fundusz „Idę z Tobą”, dzięki któremu nasze intencje mogą ponieść inni pielgrzymi.
 5. W wytynkowanej 2 zakrystii zostały założone 2 ostatnie witraże. Jeden jest fundacji mieszkańców Żółtaniec i Kolonii Żółtańce, a za drugi zapłaciłem z kasy parafialnej. Jeszcze raz dziękuję wszystkim fundatorom witraży w naszym kościele.
 6. Zachęcam do zakupu gazet – Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
 7. Intencje Mszy Św. i zapowiedzi są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 8. W czwartek, 11 lipca, przypada Narodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Ludobójstwa. Módlmy się tego dnia szczególnie za pomordowanych bestialsko na Wołyniu.
 9. Na zakończenie polećmy Bogu wszystkich naszych zmarłych. W minionym tygodniu pożegnaliśmy †Adama Sulikowskiego i †Krzysztofa Danielaka.
2019-07-06T14:36:37+00:00