XXV NIEDZIELA ZWYKŁA (22.09.2019)

 1. Dzisiaj:
  • Ofiary składane na tacę są na Metropolitalne Seminarium Duchowne.
  • Zapraszamy dzieci niepełnosprawne na Mszę o godz. 14.00.
  • Niestety musimy zawiesić do odwołania pomoc prawnika.
 2. W sobotę, 28 września, Diakonia Miłosierdzia Ruchu Światło-Życie zaprasza do podjęcia modlitw w ramach Iskry Bożego Miłosierdzia. Modlitwa na ulicach naszych miast towarzyszy nam już od kilku lat. W tym roku modlić się będziemy w następujących intencjach: za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą, o dar jedności dla Kościoła i za naszą Ojczyznę i rządzących. Zapraszamy do wspólnej modlitwy koronką o godz. 15.00 w naszej parafii przy: ul.Szymanowskiego 7 (w pobliżu sklepu Groszek), oraz na skrzyżowaniu ul.Ogrodowej i Szymanowskiego przy naszym kościele).
 3. Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania i I Komunii Św. Zaleceniem Episkopatu Polski i Metropolity Lubelskiego jest przyjmowanie tych sakramentów w swojej parafii (nie ze szkołą). Dlatego zapraszamy nasze dzieci z klas III i młodzież z klas VIII ze szkół z całego miasta w przyszłą niedzielę:
 4. Dzieci i rodzice w sprawie I komunii po Mszy o godz. 12.00.
 5. Młodzież przed bierzmowaniem: o godz. 18.00.
 6. Chłopców z kl. III i IV, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00.
 7. W sobotę, 12 października, organizujemy pielgrzymkę autokarową do Kostomłotów, Pratulina, Grabarki, Świętej Wody i Sokółki. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii oraz kancelarii.
 8. Za tydzień ostatnia niedziela września – taca na spłatę naszego zadłużenia.
 9. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego i NIEDZIELI. W GN jest strona poświęcona naszej parafii. Zachęcam do nabycia i przeczytania.
 10. Intencje Mszy Św. są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 11. Bóg zapłać wszystkim, dzięki którym mogliśmy przeżyć Parafiadę Rodzinną. Wszystkim gościom i uczestnikom konkurencji, tancerzom
  i śpiewakom, ks. Karolowi, naszej młodzieży z Rodzinki ŚDM, Różom Różańcowym, panom sędziującym konkurencje oraz osobom życzliwym i sponsorom. Dziękuję Wam, najmilsi, za liczny udział w przygotowanych atrakcjach i wspólne przeżycie niedzielnego popołudnia. Zapraszamy wszystkich wolontariuszy na spotkanie podsumowujące parafiadę i jednocześnie rozpoczynające cykl przygotowań na następny rok w środę na godz. 19.00. Zapraszamy szczególnie naszych parafian chcących włączyć się w przygotowania przyszłorocznej parafiady.
 12. Wczoraj zastał poświęcony nowy krzyż, który stanął przy posesji
  p. Koguciuków na Żółtańcach Kolonii. Bóg zapłać za jego fundację.
 13. Polećmy Bogu wszystkich zmarłych z naszych rodzin.
2019-09-28T21:22:57+00:00