XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA (10.10.2021)

 1. Dziś obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się” Młodzież proponuje nam przy wyjściu zakup „Papieskich kremówek”. Kremówki są dostępne po 5zł. Dochód z ich sprzedaży zasili Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która funduje stypendia dla młodych ludzi. Na ten cel zbieramy także ofiary do puszki. Dziękujemy p. Michałowi Greli i wszystkim pracownikom cukierni za przygotowanie kremówek.
 2. W środę zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Początek o godz. 17.00. Na procesję przynieśmy zabezpieczone świece.
 3. W piątek przypada Dzień Dziecka Utraconego. O godz. 17.00 zapraszamy na Mszę Św. w int. dzieci, które urodziły się martwe, którym nie było dane zaznać radości tego świata i oglądania ich rodziców.
 4. W sobotę, 16 października, przypada 43 rocznica pontyfikatu JPII. Modlitwą różańcową podziękujemy Bogu za osobę naszego wielkiego Rodaka.
 5. Również w sobotę o godz. 13.00 na placu przy naszym kościele rozpoczną się zawody pod nazwą: Rodzinna sztafeta rowerowa ze Św. Janem Pawłem II. W wyścigach mogą startować dzieci (do kl. VI włącznie) wraz z ojcami, czy też ojcami chrzestnymi lub stryjkami. Szczegóły na plakacie, na stronie parafialnej oraz profilu facebookowym parafii. Zapraszamy do udziału w tych zawodach na zakończenie sezonu rowerowego.
 6. W przyszłą niedzielę:
  • O godz. 12.00 Msza św. w intencji dzieci polecanych w różańcu rodziców.
  • Podczas tej Mszy św. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żółtańcach zaprezentują montaż: „Św. Jan Paweł II – Nie lękajcie się”.
 7. Prosimy naszych Parafian o pomoc w rozniesieniu wypominek. Wystarczy wrzucić kopertę do skrzynki pocztowej w swoim bloku lub na ulicy. Zachęcamy do pamiętania o swoich zmarłych w tej modlitwie.
 8. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego i NIEDZIELI.
 9. Intencje Mszy Św. i zapowiedzi są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 10. Polećmy Bogu wszystkich zmarłych z naszych rodzin. We wtorek pogrzeb †Anny Kupracz.
2021-10-09T14:11:36+00:00