IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (10.03.2024)

 1. Dziś kończymy rekolekcje wielkopostne. Wszystkim, którzy z nich skorzystali składam podziękowanie za świadectwo wiary. Bóg zapłać naszemu rekolekcjoniście ks. Karolowi za wygłoszone rekolekcje.
  • Przy wyjściu z kościoła można kupić palmę wielkanocną proponowaną przez młodzież z Rodzinki ŚDM. Dochód przeznaczony jest na ich wyjazd na ŚDM.
 2. Przypominamy o trwającym konkursie na palmę wielkanocną. Szczegóły są dostępne w gablocie, Facebooku i stronie internetowej parafii.
 3. Panie księgowe pomagają rozliczać PITy, od poniedziałku do czwartku w godz. 16.00 do 17.00, za odpis na rzecz Naszej Rodziny. Wszystkich naszych Parafian prosimy o taki dar.
 4. W przyszłą niedzielę:
  • Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną prowadzić będzie kiermasz koszyczków i dekoracji świątecznych. Piękne dekoracje przygotowane przez opiekunów mogą ubogacić nasze stoły wielkanocne.
  • O godz.12.00 Msza Św. w intencji dzieci objętych Różańcem Rodziców.
 5. We wtorek, 19 marca, o godz. 17.00 Msza Św. za zmarłych Józefy i Józefów. Można zgłaszać swoich zmarłych w zakrystii lub kancelarii.
 6. Ekstremalna Droga Krzyżowa z Chełma do Skierbieszowa wyruszy w tym roku 22 marca. Rozpoczęcie Mszą Św. w parafii pw. Przenajświętszej Trójcy na Gwarku o godz. 19.00. Szczegóły na plakacie.
 7. Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w oprawę liturgiczną podczas Triduum Paschalnego, czyli chętnych do czytania, psalmów, modlitwy wiernych, prosimy o kontakt z księdzem Grzegorzem najpóźniej do 22 marca.
 8. Są nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz Niedziela Magazyn w cenie 15zł..  
 9. Intencje Mszy Św. są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 10. Polećmy Bogu wszystkich zmarłych z naszych rodzin. W minionym tygodniu pożegnaliśmy † Renatę Błaszczak-Świątek i †Krzysztofa Giełażyna.
2024-03-09T15:42:38+00:00