UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY (12.06.2022)

 1. Dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się czas na przyjęcie komunii wielkanocnej, o której mówią przykazania kościelne.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: dziś i w Boże Ciało o godz.16.30, a w tygodniu po Mszy o 17.00.
 3. Jutro, 13 czerwca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 17.00, a zakończymy procesją. Na procesję przynieśmy zabezpieczone świece.
 4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 17.00.
  Zapraszamy na procesję eucharystyczną:
  • Po Mszy św. o godz. 10.30 – wyjdziemy z procesją środkiem naszego osiedla przez ulicę Szymanowskiego do krzyża i z powrotem. Ołtarze usytuowane będą: I- na początku bloku nr 15, II- przy krzyżu, III- przy bloku nr 8 (okolica dawnego banku) i IV- przy ogrodzeniu p. Nakielskich. Ołtarze przygotowujemy we współpracy ze sobą, unikajmy przejawów rywalizacji. Prosimy o kwiaty do bukietów na ołtarze. Prosimy przynieść je w środę ok. 18.30 do kościoła. Do dyspozycji są ołtarze i będą gotowe bukiety. Mieszkańców prosimy o odebranie i przygotowanie dekoracji w czwartek rano. Proszę o wzajemną pomoc, Róże Różańcowe, LM i DK o nadzór nad dekoracjami, a mężczyzn o pomoc w ich ustawieniu. Zapraszamy też dzieci do sypania kwiatów i pomoc w procesji.
 5. Na piątek po Bożym Ciele ks. Abp Stanisław Budzik udziela nam dyspensy od zachowania przepisów postnych.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. w intencji dzieci polecanych w Różańcu Rodziców.
 7. W sobotę o godz. 13.00 rozpocznie się na placu przed amfiteatrem Kumowa Dolina drugi wyścig w ramach ligi rowerowej ze Św. Janem Pawłem II. Zapraszamy do uczestnictwa w zawodach: przedszkolaków, dzieci i młodzież. Zapisy przez formularz internetowy, a szczegóły na plakacie.
 8. Chełmskie Centrum Ewangelizacji zaprasza w Boże Ciało o godz. 19.30 do amfiteatru w Kumowej Dolinie na Wieczór Chwały pod hasłem: „Posłani w pokoju Chrystusa”, który jest czasem wspólnej modlitwy i uwielbienia Boga. Oprawę muzyczną zapewnia zespół Good God.
 9. W piątek, 24 czerwca, o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. zbiorową za †Janiny i Janów. Można zgłaszać swoich zmarłych do tej Mszy Św.
 10. Są nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
 11. Intencje Mszy Św. i zapowiedzi są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 12. Na zakończenie polećmy Bogu wszystkich naszych zmarłych. We wtorek pogrzeb †Lesława Berkowskiego.
2022-06-11T14:49:26+00:00