V NIEDZIELA WIELKANOCY (19.05.2019)

 1. Dziś o godz. 12.00 Msza Św. w int. dzieci objętych różańcem rodziców.
 2. Zapraszamy na „Festyn ze Św. Rodziną”. Zaczynamy o godz. 13.00 od gier i zabaw dla dzieci prowadzonych przez Fabryczkę Marzeń. Również od godz. 13.00 prowadzone będą zapisy do rodzinnej sztafety rowerowej. Do udziału w wyścigu zapraszamy drużyny 2 osobowe składające się z mamy i dziecka. Dla najlepszych bony podarunkowe markowej odzieży. Gościem festynu będzie również zespół „Good God”. Dzieciom uczestniczącym w zabawach, rodzinom rywalizującym w zawodach, osobom będącym na koncercie wydawane będą talony na kiełbaski z grilla. Festyn jest finansowany ze środków Województwa Lubelskiego. Dziękujemi pani Beacie Mazurek – wicemarszałek sejmu za pomoc przy organizacji festynu.
 3. Próba dla dzieci z klas IV i ich rodziców przed rocznicą we wtorek o godz. 18.30.
 4. W przyszłą niedzielę:
  • O godz. 12.00 Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej. W związku z tym nabożeństwo pokutne dla dzieci i rodziców przed rocznicą komunii w sobotę o godz. 10.00, a potem przygotowanie kościoła do uroczystości.
  • O godz. 14.00 zapraszamy na Mszę dla niepełnosprawnych dzieci.
  • Od godz. 15.00 do 16.00 możliwość skorzystania z pomocy prawnika.
  • To ostatnia niedziela maja – ofiary z tacy przeznaczymy na spłatę naszego zadłużenia.
 5. Zachęcamy do zainteresowania się wydarzeniami związanymi z Tygodniem Kultury Chrześcijańskiej. Szczegóły są w gablocie ogłoszeń.
 6. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie prowadzi nabór kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej i rodzinnego domu dziecka. Szczegóły są na tablicy ogłoszeń.
 7. Są nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Zachęcamy do czytania.
 8. Dziękuję za przygotowanie kościoła mieszkańcom Kol. Żółtańce
  z ul. Metalowej, Słowiczej, Szpakowej, Żurawiej, Rodziewiczówny i Wolskiej. Prosimy o pomoc w przygotowaniu kościoła na niedzielę rodziców dzieci rocznicowych.
 9. Intencje Mszy Św. i zapowiedzi są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 10. Polećmy Bogu wszystkich zmarłych z naszych rodzin. W minionym tygodniu pożegnaliśmy † Janinę Frymus oraz † Danutę Szpetmańską, której pogrzeb w poniedziałek i Janinę Ostapińską – w środę.
2019-05-19T05:50:30+00:00