IV NIEDZIELA WIELKANOCY (12.05.2019)

 1. Dzisiaj nasza parafia przeżywa wizytację kanoniczną, której dokonuje JE Ks. Bp Mieczysław Cisło. Cieszymy się z obecności naszego Pasterza i polecamy Jego osobę opiece Świętej Rodziny.
 2. Na Mszy Św. o godz. 10.30 ks. Bp poświęci ołtarz św. Huberta, który po renowacji wraca do naszego kościoła. Całość prac związanych z ołtarzem wyniosła nas 12 tys. zł. Zaś o godz. 2.00 – bierzmowanie naszej młodzieży. Wobec nas wszystkich składam podziękowanie rodzicom bierzmowanych za ofiarę na ławki do naszego kościoła.
 3. Jutro przypada 13 dzień maja. Zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie Msza Św. o godz. 17.00. Na nabożeństwo przychodzimy ze świecami.
 4. W przyszłą niedzielę, 19 maja, od godz. 13.00 zapraszamy wszystkich na plac przy kościele na „Festyn ze Św. Rodziną”. Nasz festyn organizujemy przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego, za które jesteśmy wdzięczni. Przygotowane będą różne atrakcje, m.in. gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez animatorów, rodzinna sztafeta rowerowa oraz koncert zespołu: „Good God”. Bądźmy razem
  w niedzielne popołudnie.
 5. Prosimy o kontakt z ks. Grzegorzem dzieci, które w tym roku, 26 maja, przeżywać będą rocznicę swojej I Komunii Św. Próba dla dzieci z klas IV i ich rodziców w piątek, 17 maja, o godz. 18.30.
 6. Zachęcamy do zainteresowania się wydarzeniami związanymi z Tygodniem Kultury Chrześcijańskiej. Szczegóły są w gablocie ogłoszeń.
 7. Są nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Zachęcamy do czytania.
 8. Dziękuję za przygotowanie kościoła do niedzieli rodzinom bierzmowanych. Proszę o przygotowanie kościoła do przyszłej niedzieli mieszkańców Kol. Żółtańce z ul. Metalowej, Słowiczej, Szpakowej, Żurawiej, Rodziewiczówny i Wolskiej. Zapraszamy w sobotę na godz. 9.00.
 9. Intencje Mszy Św. i zapowiedzi są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 10. Polećmy Bogu wszystkich zmarłych z naszych rodzin. W minionym tygodniu pożegnaliśmy † Jana Kościuka i Ryszarda Jankowskiego.
2019-05-11T22:02:14+00:00