XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (4.07.2021)

 1. Dziś o godz. 12.00 Msza Św. w intencjach objętych Różańcem Rodzin.
 2. Zainstalowane już zostały panele fotowoltaiczne i cała infrastruktura związana z wykorzystaniem słońca do produkcji energii elektrycznej. Oczekujemy teraz na przyłączenie do sieci przez PGE. Dopiero wtedy instalacja zacznie działać. Podpisaliśmy umowę tuż przed zawirowaniami związanymi ze zmianą rozliczeń prosumenckich i przed zwiększonym popytem na te instalacje, dzięki czemu nie musieliśmy długo czekać.
 3. 43. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy tym roku 4 sierpnia.
  • Zapisy u Księży przewodników grup trwają do 15 lipca. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl. Koszt pielgrzymki wynosi 40 zł wpisowe + 40 zł przejazd autokarem.
  • W parafii lub przez stronę internetową pielgrzymki można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna.
 4. Ks. Karol razem z innymi pielgrzymami są już 10 dzień w drodze, a w piątek wyruszyła z naszego kościoła chełmska pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Pamiętajmy w modlitwie o naszych pielgrzymach.
 5. Dziś, po Mszy o godz.17.00, w parafii pw. Świętego Ducha koncert organowy.
 6. W czwartek, 8 lipca, o godz. 19.00 na Placu Łuczkowskiego będzie miał miejsce koncert „Piosenki lwowskie i kresowe”. Organizatorzy zapraszają.
 7. W przyszłą niedzielę, 11 lipca, w parafii Rozesłania Św. Apostołów odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 12.30. W przeddzień, o godz. 19.00, na cmentarzu przy ul. Lwowskiej Msza św. za zmarłych.
 8. Zachęcam do zakupu gazet – Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
 9. Intencje Mszy Św. i zapowiedzi są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 10. Na zakończenie polećmy Bogu wszystkich naszych zmarłych.

2021-07-03T15:46:54+00:00