XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA (4.10.2020)

 1. Dzisiaj:
  • Obchodzimy niedzielę św. Franciszka. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej (tzw. świętopietrze).
  • Gościmy dziś ks. Jerzego Węzkę – proboszcza z Gołębia, który głosi Słowo Boże i przed kościołem zbiera ofiary na potrzeby swojej parafii.
  • Msza św. w intencji rodzin polecanych w różańcu o godz. 12.00.
 2. Trwa październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe na godz. 17.30 w dni powszednie, a w niedzielę na 16.30.
 3. We wtorek obchodzić będziemy uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła (2007).
 4. Za tydzień:
  • Przeżywać będziemy XX Dzień Papieski pod hasłem: Totus Tuus! Będziemy mogli tego dnia, jak co roku, zakupić „Papieskie kremówki”, które przypomną nam św. JPII. Dochód z ich sprzedaży przeznaczymy na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • Podczas Mszy Św. o godz. 12.00 Szkoła Podstawowej z Żółtaniec zaprezentuje montaż słowno-muzyczny na dzień papieski:„Totus Tuus”.
 5. Z inicjatywy p. Stanisława Kucia posadziliśmy wczoraj przed kościołem dąb upamiętniający 100 rocznicę Bitwy Warszawskiej wpisując się w całość wydarzeń związanych ze stuleciem Niepodległej.
 6. Zapraszamy przedszkolaków, dzieci i młodzież do zapisywania się na drugi wyścig w ramach II Szkolnej Ligi Rowerowej ze Św. Janem Pawłem II, który odbędzie się 17 października nad zalewem Żółtańce
 7. Zachęcam do czytania NIEDZIELI i Gościa Niedzielnego.
 8. Intencje Mszy Św. są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 9. Polećmy Bogu wszystkich zmarłych z naszych rodzin. W minionym tygodniu pożegnaliśmy †Krystynę Hyrycz i †Janinę Klimiuk.
2020-10-03T18:38:27+00:00