XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA (6.09.2020)

 1. Dziękujemy o. Grzegorzowi Świderskiemu za wygłoszoną homilię.
 2. We wtorek Narodzenie NMP:
  • Msze Św. w naszym kościele jak w dzień powszedni.
  • Odpust w parafii Mariackiej. Program na tablicy ogłoszeń.
 3. W niedzielę, 13 września – nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy czcicieli MB na godz. 17.00. Prosimy zabrać ze sobą świece na procesję.
 4. Za tydzień, w niedzielę zapraszamy na VII Parafiadę Rodzinną, którą przeprowadzimy zgodnie z zasadami dystansu i reżimu sanitarnego:
  • Od godz. 9.30 do 13.30 przy bibliotece w krwiobusie będzie prowadzona zbiórka krwi. Darczyńców przed oddaniem krwi prosimy o spożycie lekkiego śniadania. Prosimy, by tam nie parkować aut.
  • Od godz.13.00 rozpoczną się zawody drużyn rodzinnych (zapisy już od dziś). Prosimy rodziny o zabranie ze sobą koców. Ponadto w programie przewidziano: występy zespołów tanecznych i muzycznych, animacje i konkursy, zjeżdżalnie dla dzieci, symulator dachowania oraz kiełbaski z grilla.
  • Inne atrakcje na plakacie na tablicy ogłoszeń i FB.
   Zorganizujmy sobie czas w niedzielne popołudnie, aby razem doświadczyć dobrej zabawy i miło spędzić czas.
 5. 19 września na placu przy naszym kościele odbędzie: „II Szkolna Liga Rowerowa ze Św. Janem Pawłem II”. Już można zapisywać przedszkolaków, dzieci i młodzież do udziału w wyścigu przez formularz internetowy. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 6. Informujemy o terminie I komunii w bieżącym roku katechetycznym, która odbędzie się 2 maja 2021r., czyli jak zawsze w pierwszą niedzielę maja. W najbliższym czasie podamy informacje o przygotowaniu dzieci.
 7. Trwa nabór wolontariuszy do programu Szlachetna Paczka. Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby poświęcić odrobinę swego czasu dla bliźnich do włączenie się w takie działanie. Formularz zgłoszeniowy jest na stronie www.superw.pl, a więcej informacji pod numerem telefonu dostępnym w zakrystii.
 8. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego i NIEDZIELI.
 9. Intencje Mszy Św. i zapowiedzi są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
 10. Polećmy Bogu wszystkich zmarłych z naszych rodzin.
2020-09-05T14:42:42+00:00